16.02.2016

Відкритий чемпіонат із боксу

9-10 лютого у складі збірної Луганської області з боксу команда боксерів ДЮСШ "Зеніт" прийняла участь у відкритому чемпіонаті міста Краматорська, який був присвячений 27-й річниці виведення військ із Афганістану. У нім брали участь команди з чотирнадцяти міст Донецької, Луганської та Харківської областей.

Бої юних спортсменів нашої збірної проходили у великій напрузі, оскільки донецька школа боксу вважалася однією з найкращих у колишньому СРСР і на сьогодні має високі показники. Але наші хлопці стали кращими в цьому турнірі.

Вихованець ДЮСШ "Зеніт" Дмитро Кокирля зустрівся в першому бою з представником із м. Білозерска Сергієм Малишем. Суперник Дмитра перевершував фізично, але бажання перемоги допомогло нашому спортсменові стати першим. З рахунком 2:1 рефері в ринзі підняв руку Дмитра Кокирлі. Другий бій був не менш легким, боксер із м. Димитрове був упевнений у своїй перемозі, але з рахунком 2:1 виграв Дмитро.

Легко "розібрався" зі своїми супротивниками і піднявся на вищий ступінь п'єдесталу пошани "зенітовець" Олександр Бондаренко, впевнено обігравши боксерів із м. Авдіївки та м. Краматорська.

Богдан Стельмах у першому бою обіграв Дмитра Тендюка з м. Красноармійська. У фіналі йому довелося зустрітися з призером чемпіонату України Олексієм Боклахом (м. Селидово), якому він програв і зайняв друге місце.

Усі учасники були нагороджені грамотами, а чемпіони ще й сувенірами.