24.03.2016

Успіхи юних боксерів школи «Зеніт»

3-4 березня в м. Кремінна відбувся чемпіонат області з боксу серед школярів, юніорів і дорослих. В обласному змаганні боксери ДЮСШ «Зеніт» показали високі результати та саме вони здобули більшу частину медалей для збірної. Це були красиві, ефектні бої, в яких юні боксери показали свої вміння та силу. Загалом наші спортсмени здобули п'ять золотих, дві срібні та три бронзові медалі.

Вихованець ДЮСШ «Зеніт» ЛОФСТ «Спартак» Богдан Стельмах отримав можливість прийняти участь у регіональному турнірі після перемоги в чемпіонаті області. Регіональний турнір чемпіонату України з боксу серед юнаків 2002-2003 р. н. проходив 17-20 березня в Запоріжжі. У боротьбі за звання чемпіона змагалися 82 спортсмена із Запорізької, Луганської та Донецької областей. Змагання були організовані на високому рівні й проходили в гарному залі боксерського клубу «Бойові рукавички». «Зенітівець» Богдан Стельмах у півфінальному бою поступився перемогою супернику із запорізької школи боксу, посівши почесне третє місце.

Ми твердо віримо, що наступного разу наші спортсмени стануть не тальки фіналістами, але й чемпіонами.