19.04.2016

XIV міська спартакіада

У березні та квітні 2016 року проходили змагання з шашок та плавання в залік XIV міської спартакіади серед колективів підприємства і навчальних заклад міста.
Збірну команду ФО «Зоря» з шашок представляли О. Кравцов, С. Стоженко, К. Кадоркін, а також ветерани підприємства А. Золотарьов, Г. Краснов і В. Янчевская, які стали чемпіонами з великою перевагою.
У першості міста з плавання жіноча команда ФО «Зоря» стала другою в загальному заліку. П'єдестал пошани в плаванні на дистанції 50 метрів на спині зайняли наші дівчата. У складі команди виступили: І. Лазаренко, С. Медведєва, Є. Кучмійчук, Г. Коваленко та А. Лазарько. С. Медведєва стала дворазовою чемпіонкою міста на дистанціях 50 метрів на спині та 50 метрів брасом.
Приємно відзначити, що І загальне місце в командному заліку посіли представники команди «Юність», яка повністю укомплектована вихованцями відділення плавання ДЮСШ «Зеніт». Росте гідна зміна.